Profil adwokata

 

 

adw. Rafał Gulko

adw. Rafał Gulko

spec. Prawo karne, Odszkodowania


Specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, w tym prawa karnego gospodarczego i skarbowego oraz w sprawach o ochronę dóbr osobistych oraz uzyskiwaniu odszkodowań. Posiada wieloletnie doświadczenie, poparte specjalistyczną wiedzą. Z powodzeniem występował w roli obrońcy w wielu znanych procesach karnych. W 2011 r. ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od 2015 r. jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Białymstoku (numer wpisu BIA/ADW/706).


608351997 adwokatgulko@gmail.com Facebook

 

 

Mecenas Rafał Gulko: Adwokat w Sprawach Karnych z Białegostoku

 

Mecenas Rafał Gulko to doświadczony i wysoko wykwalifikowany prawnik, który od lat specjalizuje się w sprawach karnych. Jego profesjonalizm i zaangażowanie zaowocowały wieloma sukcesami w sądach, gdzie reprezentował klientów w trudnych i skomplikowanych sprawach. Jego ekspertyza obejmuje szeroki zakres tematów, w tym sprawy dotyczące przestępstw przeciwko mieniu, przestępstw seksualnych, narkotykowych oraz przestępczości gospodarczej.

 

 

Doświadczenie i indywidualne podejście do klienta

 

Każda sprawa karna jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Mecenas Rafał Gulko jest znany z tego, że zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu, dokładnie analizując każdy aspekt sprawy, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązanie. Jego bogate doświadczenie w branży, połączone z głęboką wiedzą prawniczą, sprawia, że jest niezastąpiony w reprezentowaniu swoich klientów w sądzie.

 

 

Ekspert w lokalnym środowisku prawniczym w Białymstoku

 

Pracując w Białymstoku, Mecenas Gulko zdobył szerokie doświadczenie w pracy z lokalnymi sądami i prokuraturami. Jego doskonała znajomość lokalnych uwarunkowań prawnych oraz specyfiki pracy sądów w regionie przekłada się na skuteczne reprezentowanie interesów klientów. Ponadto, dzięki stałej współpracy z innymi ekspertami z branży, jest w stanie dostarczyć wszechstronne usługi prawne na najwyższym poziomie.

 

 

Kontakt z Mecenasem Rafłem Gulko

 

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego adwokata specjalizującego się w sprawach karnych w Białymstoku, Mecenas Rafał Gulko jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nim, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia, które przyniosą korzyści w każdej sytuacji prawnej.

 

 

Krystian OgrodKrystian Ogrod
08:12 22 Mar 24
mik 01ajmik 01aj
11:00 12 Mar 24
Zhenia YukhnyukZhenia Yukhnyuk
07:48 12 Mar 24
Polecam Pana Mecenasa Rafała Gulko - super kontakt.
Mar MenMar Men
10:04 10 Mar 24
KarolKarol
15:43 04 Mar 24
Polecam!
Marcin SuskiMarcin Suski
08:31 02 Mar 24
Bardzo polecam Mecenasa Rafała Gulko, świetny kontakt i zaangażowanie w sprawę.
FabianskiFabianski
10:32 23 Feb 24
Polecam Pana Mecenasa Rafała Gulko - super kontakt, zaangażowanie i pełna kontrola nad sprawą, która nie mogła się skończyć inaczej niż pozytywnie.
Ewelina KacperczykEwelina Kacperczyk
21:59 12 Feb 24
Bardzo polecam !!! Kancelaria Adwokacka Rafała Gulko według mnie jest najlepsza w Białymstoku.Po nieudanych współpracach z pseudo-adwokatami, którzy dużo obiecywali a po otrzymaniu zapłaty mało robili polecono mi Pana Rafała Gulko, wtedy w końcu moje sprawy nabrały biegu i zakończyły się dla mnie bardzo pozytywnie. Pan Rafał Gulko to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Polecam z Całego Serca !
Anik GrigoryanAnik Grigoryan
08:15 08 Feb 24
Polecam Mecenas Rafał Gulko reprezentuje najwyższą jakość usług opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu , dobry plan działania , cenne wskazówki i kontakt. Szybka pomoc i skuteczna. Dziękuję i szczerze polecam !.
js_loader