Profil adwokata

 

 

adw. Anna Surowiec

adw. Anna Surowiec

spec. Prawo Cywilne


Jest cenioną specjalistką w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług prawnych. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od 2015 r. jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Białymstoku (BIA/ADW/704).


514 842 298 adw.anna_surowiec@wp.pl Facebook

 

 

Specjalizuje się między innymi w:

 

– reprezentowaniu klientów indywidualnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego (rozwód i separacja, ustanowienie rozdzielności majątkowej, podział majątku wspólnego po rozwodzie, sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, zniesienie współwłasności etc.)

– prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego (alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ich egzekucja, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa)

– skutecznym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z tytułu szkód osobowych i komunikacyjnych na etapie przedsądowym i sądowym

– rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych podmiotów gospodarczych (sporządzanie umów, prowadzenie negocjacji, sporządzanie opinii prawnych)

– obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych