Prawo karne określa zbiór czynów zabronionych i reguluje kwestie odpowiedzialności za ich popełnianie. Sprawy dotyczące przestępstw i wykroczeń często mają złożony charakter ze względu na specyfikę oraz wątpliwości co do działania wbrew przepisom prawa. W takich sytuacjach niezbędna jest pomoc specjalisty, który skutecznie zadba o interesy osób, biorących udział w postępowaniu. Niezależnie od tego, czy jesteś podejrzanym, oskarżonym czy poszkodowanym, nasz adwokat od spraw karnych w Białymstoku zapewni Ci kompleksową pomoc prawną na każdym etapie.

 

Adwokat Białystok – w trosce o interesy klienta

 

Sprawy karne są stresujące nie tylko dla uczestników postępowania, ale ich rodzin. W wielu przypadkach wymagają też natychmiastowej reakcji już na etapie zatrzymania, aby skutecznie zadbać o interesy osoby podejrzanej. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie specjalisty z zakresu prawa karnego w Białymstoku. Działamy już od momentu aresztowania lub zatrzymania, przez postępowanie przygotowawcze, aż do rozprawy przed sądem i postępowania wykonawczego.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując sytuację, aby podjąć jak najskuteczniejsze kroki do uzyskania satysfakcjonującego wyniku. Nasz adwokat w Białymstoku ma doświadczenie w prowadzeniu spraw trudnych, dotyczących osób popełniających przestępstwa w warunkach recydywy czy oskarżonych o poważne czyny zabronione przeciwko zdrowiu i życiu. Pomagamy w sprawach dotyczących m.in.:

     – prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości;

     – kradzieży, wyłudzeń i oszustw;

     – narkotyków i dopalaczy;

     – gróźb karalnych;

     – znęcania się;

     – przestępstw karno-skarbowych;

     – naruszenia nietykalności cielesnej i pobić.

 

Zawsze działamy na korzyść klienta i staramy się objąć jak najskuteczniejszą linię obrony bez względu na popełniony czyn. Adwokat od spraw karnych w Białymstoku pozostaje w stałym kontakcie z klientem i aktywnie uczestniczy w każdym etapie postępowania. 

 

Adwokat od spraw karnych Białystok – co obejmuje pomoc prawna?

 

Każda sprawa jest inna i potrzebuje podjęcia konkretnych działań. Często wymagają niestandardowego podejścia i analizy zgromadzonych dowodów, aby ustalić najskuteczniejszą linię obrony. Decydując się na pomoc naszego adwokata w Białymstoku, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz prawne. W zakres naszych usług wchodzi m.in.:

     – obrona osoby zatrzymanej i tymczasowo aresztowanej;

     – obrona podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym;

     – obrona oskarżonego w postępowaniu sądowym przed sądami wszystkich instancji;

     – obrona skazanego na etapie postępowania wykonawczego;

     – przygotowywanie wniosków o udzielenie zezwolenia na odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego lub o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary pozbawienia wolności;

     – sporządzanie środków odwoławczych;

     – opracowywanie wniosków o udzielenie przerwy w wykonywaniu kary pozbawienia wolności.

 

Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że nie ma przypadków beznadziejnych. Rozpoczęcie współpracy adwokatem już na początkowym etapie postępowania zwiększa szanse na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia sprawy. Decydując się na pomoc naszych specjalistów od prawa karnego w Białymstoku, możesz liczyć na dyskrecję, indywidualne podejście, profesjonalizm i skuteczność podejmowanych działań.

Zapraszamy do kontaktu!