Poznaj naszych mecenasów

W sercu Białegostoku działają nasi mecenasowie – wybitni specjaliści w dziedzinie prawa, charakteryzujący się głęboką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Reprezentują interesy naszych klientów z niezrównaną skrupulatnością i profesjonalizmem. Zachęcamy do zapoznania się z ich profilami.

Blank Image

adw. Anna Surowiec

spec. Prawo Cywilne

Blank Image

adw. Leszek Kudrycki

spec. Prawo karne i gospodarcze

Blank Image

adw. Rafał Gulko

spec. Prawo karne

Poznaj naszych adwokatów

Nasi adwokaci stanowią elitę specjalistów w dziedzinie prawa. Posiadają nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne doświadczenie w reprezentowaniu klientów w różnorodnych sprawach. Ich profesjonalne podejście do każdego zlecenia gwarantuje najwyższy standard obsługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich sylwetkami.

adw. Artur Białobrodzki

 adw. Jakub Sekmistrz

Poznaj naszych aplikantów adwokackich

W sercu Białegostoku nasza kancelaria jest dumna z młodego, dynamicznego zespołu aplikantów adwokackich. Są to osoby pełne zapału, które pod okiem doświadczonych adwokatów kształtują swoje umiejętności, zdobywając cenne doświadczenie. Ich świeże spojrzenie i nowoczesne podejście do prawa wzbogacają nasz zespół i przynoszą wartość dla naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ich profilami.

apl. adw. Karolina Kiercul

apl. adw. Tomasz Chodkiewicz

apl. adw. Ewelina Konik

apl.  adw. Emilia zalewska

apl.  adw. Izabela Gnidziejko

apl. adw. Pamela Rudnicka

Poznaj naszych praktykantów

Kancelaria adwokacka w Białymstoku otwiera drzwi dla ambitnych praktykantów, którzy stanowią fundament przyszłości zawodu adwokackiego. Są to osoby pełne entuzjazmu i zaangażowania, które pod czujnym okiem naszych specjalistów rozwijają swoje kompetencje i wiedzę prawniczą. Ich energia i innowacyjne podejście do wyzwań prawnych dodają dynamiki naszemu zespołowi.

Adrianna Sańczyk

Aleksandra Pietkiewicz