Kancelaria Adwokacka Białystok

Profesjonalna pomoc prawna.

Profil adwokata

 
No Image

adw. Anna Surowiec

spec. Prawo Cywilne

Jest cenioną specjalistką w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług prawnych. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od 2015 r. jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Białymstoku (BIA/ADW/704).

Specjalizuje się między innymi w:

  • – reprezentowaniu klientów indywidualnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego (rozwód i separacja, ustanowienie rozdzielności majątkowej, podział majątku wspólnego po rozwodzie, sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, zniesienie współwłasności etc.)
  • – prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego (alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ich egzekucja, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa)
  • – skutecznym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z tytułu szkód
    osobowych i komunikacyjnych na etapie przedsądowym i sądowym
  • – rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych podmiotów gospodarczych (sporządzanie umów, prowadzenie negocjacji, sporządzanie opinii prawnych)
  • – obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych