Dlaczego warto nas wybrać?

 

Efektywna strategia działania

Dzięki wszechstronnemu zespołowi, każdą sprawę analizujemy wieloaspektowo. Daje to możliwość spojrzenia z różnych punktów widzenia prawa. Pozwala to przygotować efektywną strategię działania, która w najlepszy sposób ma rozwiązać Państwa problem.

Indywidualne podejście

Każda sprawa jest dla nas wyzwaniem, każdą traktujemy indywidualnie. Każdego traktujemy z należytym szacunkiem i godnością i o takie traktowanie walczymy. U nas nie ma rutyny, a każdą ze spraw traktujemy jako szansę rozwoju.

Skuteczna walka o Twoją sprawę

Sąd jest instytucją, która u większości ludzi wzbudza niepewność. Dla nas jest to codzienne pole walki o sprawiedliwość. Jesteśmy wykwalifikowaną i dobrze przygotowaną kadrą do reprezentowania sprawy z każdego aspektu prawa.

Jak działamy

Przedstawiamy schemat działania, by zawsze wiedzieli Państwo, na jakim etapie jest Wasza sprawa

Etap 1

Kontakt

Na tym etapie podejmujecie Państwo z nami kontakt, a także udzielacie Państwo pełnomocnictwa do reprezentowania Państwa sprawy bądź upoważnienie do obrony ( pliki dokumentów do druku znajdziecie Państwo w zakładce „do pobrania”)

Etap 2

Wstępne rozpoznanie

Sprawa jest wstępnie analizowana.

Uzgadniamy sposób kontaktu lub termin spotkań.

Przekazujemy informację o potrzebnych dodatkowych informacjach i dokumentach jakie będą potrzebne.

Etap 3

Podjęcie współpracy

Podjęcie dalszych kroków prawnych dostosowany do indywidualnego charakteru sprawy.
Dostarczają nam Państwo wszystkie niezbędne, uprzednio ustalone dokumenty.

Etap 4

Czynności procesowe

Reprezentowanie Państwa spraw przed organami sprawiedliwości na wszystkich etapach postępowania ( m.in. udział w mediacji, obecność w trakcie przesłuchania, na rozprawie, formułowanie wniosków oraz pism procesowych).

Etap 5

Zakończenie postępowania

Zakończenie sporu/ postępowania sądowego.
Finalizacja Państwa sprawy.

Prosty wybór w trudnych chwilach

Kontakt z kancelarią prawną jest zazwyczaj spowodowany trudną lub skomplikowaną sytuacją. Rozumiemy to, dlatego jesteśmy tak skuteczni. Wybór naszej kancelarii da Państwu poczucie bezpieczeństwa związane z wyborem odpowiednich specjalistów.

Poznaj naszych mecenasów

Wykwalifikowani, doświadczeni, wykształceni, ambitni… To tylko parę słów, które cechują naszych mecenasów. Ale zostawmy słowa. Wygrywamy rocznie dziesiątki spraw, piszemy setki pism, reprezentujemy Państwa w profesjonalny sposób. Zadzwoń, przyjdź i przekonaj się sam!