Dlaczego warto nas wybrać?

Efektywna strategia działania

Dzięki wszechstronnemu zespołowi, każdą sprawę analizujemy wieloaspektowo. Daje to możliwość spojrzenia z różnych punktów widzenia prawa. Pozwala to przygotować efektywną strategię działania, która w najlepszy sposób ma rozwiązać Państwa problem.

Indywidualne podejście

Każda sprawa jest dla nas wyzwaniem, każdą traktujemy indywidualnie. Każdego traktujemy z należytym szacunkiem i godnością i o takie traktowanie walczymy. U nas nie ma rutyny, a każdą ze spraw traktujemy jako szansę rozwoju.

Skuteczna walka o Twoją sprawę

Sąd jest instytucją, która u większości ludzi wzbudza niepewność. Dla nas jest to codzienne pole walki o sprawiedliwość. Jesteśmy wykwalifikowaną i dobrze przygotowaną kadrą do reprezentowania sprawy z każdego aspektu prawa.

Etap 1

Kontakt

Na tym etapie podejmujecie Państwo z nami kontakt, a także udzielacie Państwo pełnomocnictwa do reprezentowania Państwa sprawy bądź upoważnienie do obrony ( pliki dokumentów do druku znajdziecie Państwo w zakładce „do pobrania”)

Etap 2

Wstępne rozpoznanie

Sprawa jest wstępnie analizowana.

Uzgadniamy sposób kontaktu lub termin spotkań.

Przekazujemy informację o potrzebnych dodatkowych informacjach i dokumentach jakie będą potrzebne.

Etap 3

Podjęcie współpracy

Podjęcie dalszych kroków prawnych dostosowany do indywidualnego charakteru sprawy.
Dostarczają nam Państwo wszystkie niezbędne, uprzednio ustalone dokumenty.

Etap 4

Czynności procesowe

Reprezentowanie Państwa spraw przed organami sprawiedliwości na wszystkich etapach postępowania ( m.in. udział w mediacji, obecność w trakcie przesłuchania, na rozprawie, formułowanie wniosków oraz pism procesowych).

Etap 5

Zakończenie postępowania

Zakończenie sporu/ postępowania sądowego.
Finalizacja Państwa sprawy.

Wykwalifikowany zespół

Nasi prawnicy specjalizują się w sprawach z zakresu prawa karnego (w tym również prawa karno-skarbowego, karno-gospodarczego), prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowawcze, rozwodowe, rodzinne, spadkowe, podziały majątku, zniesienie współwłasności), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawa gospodarczego. Doradzamy naszym Klientom w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych (umowy, negocjacje, kontrakty, opinie prawne).

adw. Anna Surowiec

spec. Prawo Cywilne

adw. Rafał Gulko

spec. Prawo karne, Odszkodowania

adw. Leszek Kudrycki

spec. Prawo karne i gospodarcze